Bike Fest Tirana

Festivali do të organizohet në Ditën Ndërkombëtare të Biçikletave per te festuar dhe nxitur kulturen e perdorimit te bicikletave permes perzjerjes se muzikes live dhe ciklizmit.

Date

Qer 03 2022
Expired!

Time

08:00 - 23:00

Organizer

Përtej Barrierave

Other Organizers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *