Dita Botërore e Pemëve

Mbrojmë pemët. Lyejmë trungjet me gëlqere tek parku i liqenit. rinjtë ndahen me grupe ku nga APR mund t’u ofrohen kovat me gëlqere, furçat dhe përcaktohen zonat e caktuara park për lyer trungjet. Pasdite për argëtim rinjve me lojra grup dhe muzikë.<span class="EOP SCXW98997154 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Mar 21 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *