Dita Ndërkombëtare e Guidave Turistike

Organizimi i nje eventi promocional ku do te shperndahen certifikata per guidat e reja si dhe certifikata mirenjohje per guidat e mirenjohura, mund te organizohet dhe nje koncert  me pjese vjolinistike,etj.<span class="EOP SCXW227596944 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Shk 21 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *