Mentorim te ideve te te rinjve dhe monitorim i tyre

Date

Sht 26 2022
Expired!

Time

09:00 - 15:00

Location

Qendra rinore Berat, ShkollaTirane, Qendra kulturore Skrapar, Shkolla Dimal

Organizer

New Bridges

Other Organizers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *