Për Një Mundësi të Dytë

Art-Terapi, Eksplorimi nëpërmjet pikturës dhe letërsisë

Date

Qer 30 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Instituti i Rehabilitimit të të Miturve, Kavajë

Organizer

Perspektiva për Riintegrim social të të miturve në konflikt me ligjin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *