“Rinia ne boten e dijes, medias dhe informacionit”

Date

Kor 14 2022
Expired!

Time

10:00 - 11:30

Labels

Salla "Create"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Tradite Art Libra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *