Rinia në botën e medias, dijes dhe informacionit

Pajisja e biblotekave te klubit te leximit me libra

Date

Sht 14 2022
Expired!

Time

11:00

Location

Ambjentet shkolles (S.Stavaleci, I Qemali, S.Nuri)

Organizer

QTAL (Qendra Tradite Art Libra)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *