Sunny Hill Festival

Festival i pervitshem i organizuar nga Dua Lipa dhe familja e saj. Kete vit do te organizohet ne Prishtine dhe ne Tirane

Date

Gus 26 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Parku i Liqenit

Organizer

Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *