“Takim ne nivel Evropian mbi metodologjinë e Teatrit Social dhe prezantimi i projektit”

Date

Qer 06 2022
Expired!

Time

09:30 - 13:30

Labels

Salla "Activate"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Dora e Pajtimit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *