Të rinjtë motor të ndryshimeve bazuar në kulturën e kujtesës

Date

Kor 12 2022
Expired!

Time

17:00 - 18:00

Labels

Salla "Create"

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Qendra per Studime Krahasuese dhe Nderkombetare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *