Trajnim : Hapja dhe menaxhimi i organizatave te shoqerise civile dhe bizneseve te ndryshme

Date

Kor 23 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Hotel Sheraton

Organizer

Fondacioni i Olimpit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *