Work & Study

Nje mundesi fantastike per te gjithe te rinjte ne te gjithe Shqiperine duke ofruar shkollim dhe punesim te menjehershem<span class="EOP SCXW256867211 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Mar 15 2022 - Pri 08 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *