Workshop online me trajnerët pjesëmarrës në Kampin “YOUth think Green” për zhvillimin e Agjendës dhe moduleve të trajnimit

Date

Qer 20 2022
Expired!

Time

15:00 - 17:00

Location

ZOOM

Organizer

EPOKA E RE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *