Seminar 1 ditor me stafin e projektit

Date

Maj 28 2022
Expired!

Time

10:00 - 15:00

Location

Ambasada e Paqes

Organizer

Federata e Familjes për Paqe Botërore dhe Bashkim

Other Organizers

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *