4 For Dance

4 for Dance Company, e themeluar në vitin 2004 nga kërcimtarë profesionistë me synimin për të krijuar një stil unik, duke kombinuar vallëzimin tradicional hungarez me lojërat virtuoze të ritmit dhe shumë humor. Ata përpiqen të sjellin kulturën tradicionale hungareze të kërcimit më afër njerëzve. Kampionët e botës në 3 kategori – show, folk and tap dance,   2009 Montreal Dance World Cup.,

Date

Maj 25 2022
Expired!

Time

19:00 - 23:00

Location

Instalacioni “Reja” , Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë

Organizer

Organizer Name

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *