Advokimi i të rinjve dhe shmangia nga fake news-et

Trajnim me teme: Rrjetet sociale dhe dallimi i fakteve;

Date

Sht 14 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Universiteti i Durresit

Organizer

Qendra për Zhvillim e Mbrojtje e Medias së Re

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *