Akadema online “YOUth Lead, YOUth Decide” me fokus zhvillimin e aftësive të nevojshme për advokim si komunikimit, të menduarit krititk, aftësitë kërkuese, kreativiteti dhe ofrimi i zgjidhjeve

Date

Tet 23 2022
Expired!

Time

10:00 - 16:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *