Aktivitet me tre ligjërues nga Shqipëria për cështjet e rinisë dhe sfidave të kësaj gjenerate

Date

Kor 15 2022
Expired!

Time

18:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

ISSH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *