AktivizON.al – Qasje Inovative për rritjen e Pjesëmarrjes Aktive Rinore/Konferenca për punën rinore (Përgatitja e konceptit; përcaktimi I tematikave te konferencës; identifikimi i pjesëmarrësve dhe eksperteve; zbatim i eventit; komunikim publik i eventit dhe rezultateve)

Date

Dhj 10 2022
Expired!

Time

10:00 - 14:00

Location

Online dhe Onsite

Organizer

Përtej Barrierave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *