“Ambasador të Rinisë Aktive – Të Dashuruar me Natyrën”

Krijimi i kalendarit sportiv për njësinë dhe trajnimi praktik i ekipit te njesise administrative. Moduli 9: Hartimi i nje kalendari sportivo-rekreativ “

Date

Sht 09 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Njesia Administrative Nr 7, Tirane.

Organizer

Shoqata Shqiptare e Shkencave Sportive

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *