“Ambasador të Rinisë Aktive – Të Dashuruar me Natyrën”

”Kamp Ditor – Explorim Natyre -, Marshim, Ngritja e Tendave dhe Aktivitete Rekreative“

Date

Sht 25 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Salla Peti, Tirane.

Organizer

Shoqata Shqiptare e Shkencave Sportive

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *