“Ambasador të Rinisë Aktive – Të Dashuruar me Natyrën”/Finalizimi I kalendarit te aktiviteteve Moduli 10- Planifikimi dhe Koordinimi i aktiviteteve me aktoret ne komunitet“

Date

Sht 15 2022
Expired!

Time

10:00

Location

Njesia Administrative Nr 5, Tirane.

Organizer

Shoqata Shqiptare e Shkencave Sportive

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *