Angazhimi politik dhe social i të rinjve në proceset vendimmarrëse

Vizite studimore ne Komisionin e Ligjeve te Kosoves

Date

Sht 20 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Kosovë

Organizer

Instituti i Politikave të Qëndrueshme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *