Video mesazh ndërgjegjësues “Besoj dhe veproj për barazi gjinore”

Date

Qer 26 2022
Expired!

Time

14:30 - 16:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Barazia Gjinore permes Artit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *