BIKE SUMMER SCHOOL

Shkolla verore e bicikletes me femije te moshave 5 –10 vjec. Lojra me biciklete, kurse per rregullimin dhe pastrimin e bicikletes, bike rides perreth liqenit<span class="EOP SCXW111556979 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Kor 05 - 10 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *