Ceremonia e hapjes se Titullit, TEYC, 2022

Ceremonia e Hapjes Tirana Kryeqyteti Evropian i Rinisë 2022 na gjeti duke festuar mes miqsh e rinjsh. Tirana do gjallërohet nga rinjtë, zërat dhe idetë rinore, dhe këtë do e bëjmë mundur gjithë bashku. TEYC, 2022<span class="EOP SCXW220185655 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Shk 04 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Tirana
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *