Dhenia e trajnim ne advokim, lobim, te drejtat e te rinjve, vullnetarizmi dhe Ligji i Rinise

Date

Qer 23 2022
Expired!

Time

09:00 - 15:00

Location

Zyra e Ura te Reja, Tirane

Organizer

New Bridges

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *