Dhënia e trajnimit ne zhvillim te projekt ideve dhe ngritje fondesh Kuçovë

Date

Qer 20 2022
Expired!

Time

09:00 - 15:00

Location

Qendra Rinore, Kuçovë

Organizer

New Bridges

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *