Dhenia e trajnimit ne zhvillim te projekt ideve dhe ngritje fondesh Tirane

Date

Kor 01 2022
Expired!

Time

09:00 - 15:00

Location

Qendra Komunitare Shkoze

Organizer

New Bridges

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *