Diskutimi dhe hartimi i termave te pyetesorit te studimit, metodologjise dhe variablave perkates

Date

Qer 03 2022
Expired!

Time

All Day

Organizer

Institutiti i studimit te opinionit publik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *