Dita Botërore e Pemëve

Mbrojmë pemët. Lyejmë trungjet me gëlqere tek parku i liqenit. Të rinjtë ndahen me grupe ku nga APR mund t’u ofrohen kovat me gëlqere, furçat dhe përcaktohen zonat e caktuara në park për të lyer trungjet. Pasdite për argëtim të rinjve me lojra në grup dhe muzikë.

Date

Mar 21 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Liqeni i Tiranës

Organizer

DPBNJTZH dhe APR
Phone
DPBNJTZH dhe APR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *