Dita Ndërkombëtare e Fotografisë

Organizimi dhe realizimi  nje ekspozite te Pedonalja Tirane me fotografi nga Tirana nder vitefituese te cmimeve,etj.<span class="EOP SCXW118234541 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Gus 19 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *