Dita Ndërkombëtare e Grave dhe Vajzave në Shkencë

Dita Ndërkombëtare e Grave dhe Vajzave Shkencë<span class="EOP SCXW86364355 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Shk 11 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *