Dita Ndërkombëtare e Muzeve

Organizimi i nje touri me bicikleta per te vizituar disa muze ne Tirane me nje grup te rinjsh dhe te huajsh rezidente.<span class="EOP SCXW57033635 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Maj 22 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Sheshi Skenderbe
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *