Dita Ndërkombëtare e Sportit për Zhvillim dhe Paqe

Rivlerësojmë rëndësinë e sportit për shëndetin mendor dhe për komunitetin. Sporti si vlerë e shtuar marrëdhëniet shoqërore. DPBNJTZH me praktikantët mund organizojë liqenin e Tiranës (Shpërndarje e certificatave pjesëmarrjes. Gara Vrapi, Lojra Tenis, Volejboll, Futboll, Basketboll)<span class="EOP SCXW184191932 BCX0" data-ccp-props="{

Date

Pri 06 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Pallati i Koncerteve

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *