Enigma/ VR Games, Live digital painting, Lojra interaktive të krijuara nga programuesit shqipëtarë, Promovimi i robotikës, Efekte viuale 3D, Panairi i dianjit dhe krijuesve videografik

Date

Maj 14 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Qendra Orbis

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *