Experience Tirana

Ky projekt, ideuar nga artisti shqiptaro-britanik Tomorr Kokona,
drejtuar artistikisht nga artisti shqiptaro-italian Ilir Shaqiri,
prodhuar nga Shoqata DoART
dhe financuar nga Tirana European Capital Youth City 2022, Kongresi Rinor Kombëtar dhe Bashkia Tiranë,
ka bërë bashkë të rinj shqiptarë e të huaj, për një eksperiencë ndryshe në Tiranë!

Ata janë trajnuar për kërcim dhe talentin e profesionalitetin e tyre,
do ta ndajnë me Ju, të dielën në sallën e ëndrrave; sallën e T.K.O.B.

Date

Sht 04 2022
Expired!

Time

19:00

Location

Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *