Festa e Fergeses

Edicioni i 5-ste, Feste lokale me nje sfide shijesh mes Tiranes dhe Elbasanit

Date

Kor 11 2022
Expired!

Time

18:00 - 22:00

Location

Kalaja e Tiranes

Organizer

Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *