From youth work to Youth@Work: The potential of youth work to boost young people’s employability and entrepreneurship

Grupi i te huajve do te vijne prane TEYC2022 per tu prezantuar me programin e TEYC2022 dhe per te takuar organizatat lokale dhe kombëtare te Kongresit Rinor Kombetar te cilat punojne ne fushen e rinise, politikave te punësimit dhe sipërmarrjes rinore. Eventi do te hapet nga organizatoret, me fjale pershendetese dhe nga perfaqesueset e KRK/TEYC2022. Ne kete event eshte ftuar dhe Ministri i Shtetit per Mbrojtjen e Sipermarrjes e cila eshte per tu konfirmuar.

Date

Qer 12 2022
Expired!

Time

15:30 - 17:30

Labels

Salla "Activate"

Location

Salla Activate

Organizer

SALTO SEE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *