Fuqizimi i Veprimtarisë Rinore Qytetare për Riciklim dhe Menaxhim të Mbetjeve (ECO-FiVR)

Rritje kapacitetesh tëpër 4 të rinjtë e përzgjedhur si hulumtues. Në formë think tank-u të rinjtë në kapacitetin e studiuesve të rinj, së bashku me eksperin e facilitimit dhe ekspertin mjedisor, do të përgatisin materialin për përdorim gjatë 10 aktiviteteve të ndërgjegjësimit si dhe do të dalin me rekomandime për situatën aktuale në Shqipëri.

Date

Sht 28 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Vendi Zyrat e SEA

Organizer

Sustainable Environmet Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *