Fuqizimi i Veprimtarisë Rinore Qytetare për Riciklim dhe Menaxhim të Mbetjeve (ECO-FiVR)

Trajnimi i të rinjve nga ekspertë të fushës Riciklim dhe Menaxhim të Mbetjeve, duke përfshirë shkrim akademik.

Date

Gus 04 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Vendi Zyrat e SEA

Organizer

Sustainable Environmet Albania

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *