Green youth!/ 2 sesionesh trajnimesh “Turizmi -Trashegemia Natyrore Kulturore e vendit ku jetoj”- “Youth start-up”

Date

Tet 18 2022
Expired!

Time

10:00 - 12:30

Location

Shkolla e bashkuar Farke

Organizer

Qendra e Studimeve dhe Zhvillimeve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *