Hartimi i rekomandimeve për Buxhetin e Rinisë nga grupe të ndryshime rinore. Advokim në nivel vendor rreth rekomandimeve dhe gjetjeve nga konsultimet

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

Dhj 16 2022

Time

08:00 - 18:00

Location

Online

Organizer

Guxo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *