Histori suksesi

Ftohen ish-praktikantët cilët janë punësuar Bashkinë Tiranë dhe ndajnë eksperiencën e tyre. Dokumentohet me foto dhe video për t’u përdorur për promo te projekteve FF

Date

Shk 07 - 13 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Tirana
Tirana, Albania

Organizer

Drejtoria e Përgjithshme e Promovimit të Qytetit Bashkia Tiranë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *