Hymn of life

Një Musical-Show i cili do të sillet nga një grup këngëtarësh dhe muzikantësh, talente të reja, nën drejtimin e profesionistëve të fushës, të cilët do të këndojnë, kërcejnë, interpretojnë dhe recitojnë në të njëjtën kohë.

Date

Qer 16 2022
Expired!

Time

19:00 - 19:00

Location

Kruje Pallati i Kultures Ibrahim Berdaku

Organizer

Gjenerata e re

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *