“Raise the Flag”

Aktivitete te ndryshme organizuar në kuadër të Ditës Ndërkombëtare kundër Homofobisë,Transofobisë dhe Bofobisë.

Hourly Schedule

9:00 - 10:00
“Raise the Flag”
11:00 - 12:00
“Draft Gender Recognition Laë - presentation of the first draft on gender recognition in Albania”

Date

Maj 17 2022
Expired!

Time

09:00

Location

Ambasada Pink
Tiranë

Organizer

Organizata OMSA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *