Innovation Bootcamp : “Të rinj të përgjegjshëm për një të ardhme të qëndrueshme”

Ne Diten Boterore te Krijmtarise dhe Inovacionit, 21 Prill në kuadër të “Tirana Kryeqyteti Rinor Evropian 2022” dhe në bashkëpunim me Kongresin Kombëtar Rinor (KRK), Raiffeisen Bank Shqipëri shpalli thirrjen e hapur per tu bere pjese e BOOTCAMP-it te Inovacionit me teme: “Të rinj të përgjegjshëm për një të ardhme të qëndrueshme”. Pergjate eventit dy ditor te rinjte pjesemarres ne bashkepunim me ekspertet e fushes do te punojne me disa nga metodologjitë më të fundit per te zhvilluar idetë e tyre.

Date

Maj 25 2022
Expired!

Time

09:00 - 17:00

Location

Zyrat e Tirana EYC 2022

Organizer

Anila Sallata, Raiffaizen Bank

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *