International Project Lab “New Power in Youth”

Grupi i te huajve do te vijne prane TEYC2022 per tu prezantuar me programin e TEYC2022 dhe per te mesuar me shume se si TEYC2022 eshte nje model i nxitjes se ppjesemarrjes rinore. Eventi eshte kërkuar te mos jete shume formal por te kete natyren e nje diskutimi ku te ftuarit kuptojne se si TEYC2022 dhe KRK nxisin pjesëmarrjen e te rinjve ne nivelet e ndryshme, si eshet bere procesi i arritjes deri ne titull, dhe shembuj konkret projektesh apo nismash qe fokusohen tek pjesëmarrja e te rinjve.

Date

Qer 08 2022
Expired!

Time

16:00 - 18:00

Labels

Salla "Activate"

Location

Salla Activate

Location 2

TEYC

Organizer

SALTO SEE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *