Jehona rinore për shëndet dhe mjedis

Kamp veror treditor me të rinjtë ” Si të adresojmë sfidat shëndetësore dhe mjedisore tek të rinjtë”

Date

Kor 22 2022
Expired!

Time

All Day

Location

Tirane, Albania

Organizer

Shoqata Together for Life

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *