Kampi 3 ditor me 40 të rinj pjesëmarrës nga Shqipëria (25 )dhe Kosova (15)

Date

Qer 22 2022
Expired!

Time

10:00 - 12:00

Location

Darëzezë, Fier

Organizer

EPOKA E RE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *